Priešgaisrinio vandentiekio sistemos – Gevirda
16974
page-template-default,page,page-id-16974,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,ajax_leftright,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Signaliniai vožtuvai

Vožtuvų tipai….

Sausi signaliziniai vožtuvai

yra diferencialiniai vožtuvai, skirti automatiškai valdyti vandens srautą sausose sistemose, suveikus vienam ar keliems sprinkleriams. Sausi signaliniai vožtuvai taip pat numato priešgaisrinės signalizacijos įjungimą.

Papildomai kartu su sausu signaliniu vožtuvu gali būti naudojamas greitintuvas, skirtas pagreitinti vožtuvo atidarymo laiką, suveikus vienam ar keliems sprinkleriams.

Sausos sprinklerinės sistemos naudojamos nešildomuose sandėliuose, automobilių stovėjimo garažuose, virtinose, mansardinėse erdvėse, pakrovimo platformose, kitose vietose kuriose laikosi neigiama temperatūra ir negalima naudoti vandeniu užpildyto vamzdyno.

Šlapio tipo signaliziniai vožtuvai

skirti automatiškai įjungti elektrinius ir (arba) hidraulinius pavojaus signalus, kai yra pastovus vandens srautas į sistemą, atitinkantis vieno ar kelių purkštukų išleidimo srautui.

Viešose vandens tiekimo sistemose galimi slėgio svyravimai. Siekiant išvengti klaidingų signalų papildomai montuojama uždelsimo kamera.

Užtvindymo vožtuvai

yra diafragmos tipo, skirti priešgaisrinėms sistemoms, montuojami vertikaliai arba horizontaliai.

Jie naudojami kaip “automatiniai reguliavimo vožtuvai” užtvindymo, išankstinio suveikimo ir specialių tipų priešgaisrinėse sistemose tokiose, kaip vandens – putų ir dvigubo blokavimo sistemos.