Apreco – Gevirda
17129
page-template-default,page,page-id-17129,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,ajax_leftright,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Apreco

Apreco jau daugelį metų yra lyderė kuriant slėgio kompensavimo sprendinius gaisro gesinimo sistemoms. AMaxTM viršslėgio vožtuvas pirmą kartą rinkai buvo pasiūlytas dar 2002 metais siekiant apeiti viršslėgio susidarymo problemas, kurios kilo po to kai rinkoje buvo sparčiai pradėta keisti pasenusias Halono gesinimo sistemas.

Apreco gamina vožtuvus tiek neigiamo tiek ir teigiamo slėgio kompensavimui inertinių ar halocarboninių (cheminių) dujų gesinimo sistemoms. Apreco vožtuvai apsaugo nuo teigiamo viršslėgio naudojant inertinių dujų gesinimo sistemas tokias kaip Argonite® (IG-55) ar Inertgen® (IG-541) ar nuo neigiamo slėgio galinčio susidaryti naudojant tokias gesinančias dujas kaip FM200® ar Novec1230®.

Apreco siūlo keleto standartinių dydžių vožtuvus skirtus vidinėms bei išorinėms pastatų sienoms. Užtikrina geriausią rinkoje veikimo efektyvumą plačiame slėgių diapazone. Apreco viršslėgio vožtuvai suprojektuoti taip, kad jie liktų uždaryti esant žemesniam nei 70 Pa slėgiui ir visiškai atidaro prie 100 Pa, o tai leidžia atlikti kasmetinius patalpos sandarumo bandymus, neizoliuojant pačių viršslėgio vožtuvų bandymų metu.

Tam, kad užtikrinti kritinius įrengimo reikalavimus, Apreco vožtuvų naudingas efektyvus plotas bei atsparumas ugniai buvo patvirtintas bandymais laboratorijose.