Gaisriniai čiaupai - Gevirda
16963
page-template-default,page,page-id-16963,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,ajax_leftright,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Gaisriniai čiaupai (priešgaisrinio vandentiekio sistemos)

Gaisriniai čiaupai – tai priešgaisrinio inventoriaus dalis. Jie rengiami su priešgaisrinio vandentiekio sistemomis ir yra skirti vietose, kuriose keliami didesni saugumo reikalavimai (pvz., pramoninėse, viešosios paskirties patalpose), nes tokia sistema užtikrina nenutrūkstamą vandens tiekimą gaisro atveju. Gaisriniai uždarymo čiaupai yra įrengiami prie visos sistemos.

Priešgaisriniai čiaupai įrengiami pagal tam tikrus reikalavimus, t. y., jie montuojami 135 cm aukštyje ir yra įdedami į uždaromas spinteles. Prie kiekvieno čiaupo turi būti pritvirtinta tokio pat skersmens gaisrinė žarna, švirkštas ir sujungimo antgaliai.

Kai vien tik gesintuvų neužtenka

Priešgaisrinės vandentiekio sistemos įrengimas yra atsakingas darbas. Tai – ne tiesiog į kampą pastatytas gesintuvas. UAB „Gevirda“ rūpinasi, kad nuo gaisro saugančios sistemos būtų įdiegtos teisingai ir gaisro pavojaus metu veiktų be trikdžių. Teiraukitės įmonės specialistų apie parduodamus produktus, sistemų diegimą, aptarnavimą ir priežiūrą.

Priešgaisrinio vandentiekio sistemos yra kelių tipų t.y. įranga su plokščių žarnų sistema ir įranga su pusiau standžių žarnų sistema.
Projektuojama ir montuojama įranga su plokščiomis žarnomis turi atitikti EN 671-2, o su pusiau standžiomis EN 671-1 standartų reikalavimus.