Apie mus – Gevirda
16856
page-template-default,page,page-id-16856,bridge-core-1.0.4,cookies-not-set,ajax_leftright,page_not_loaded,,paspartu_enabled,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Apie mus

Vykstant JAV koncerno United Technologies Corporation reorganizacijai, Kidde Lietuva padalinys buvo panaikintas, todėl 2012 m., kaip atskiras verslo subjektas, UAB „Gevirda“ pradėjo savo veiklą. Ilgametė darbo patirtis specifinėje priešgaisrinės įrangos srityje ir kompetentingi darbuotojai dabar sudaro tvarų UAB „Gevirda“ branduolį.
Išsikelti svarbiausi prioritetai – kokybė, profesionalumas ir operatyvus darbas – lemia bendrovės konkurencinę stiprybę kompleksiškų žinių ir įvairiapusiškos patirties reikalaujančioje priešgaisrinės įrangos prekybos, montavimo ir aptarnavimo srityje. Per daugelį metų išgryninta darbo specifika ir atliekamų darbų kokybė sukūrė tvarius bendradarbiavimo santykius su patikimais Europos ir pasaulio prekiniais ženklais. UAB „Gevirda“ veiklos kryptys yra orientuojamos į maksimalią kokybę bei klientų poreikių užtikrinimą, todėl garantinis laikotarpis yra suteikiamas visiems įvykdytiems darbams, o į iškvietimus reaguojama atidžiai ir operatyviai.
UAB „Gevirda“ sumanių profesionalų komanda – jau daugiametę patirtį turintys specialistai. Puikiai išmanantys priešgaisrinės įrangos subtilybes ir niuansus UAB „Gevirda“ darbuotojai mėgsta savo darbą, todėl įmonė nenustoja tobulėti ir yra dedamos visos pastangos išlaikyti bei stiprinti aukštą darbų kokybę, savo poziciją rinkoje.